Gelenk-Fit Powiększ

Gelenk-Fit

Zawiera glukozaminę, chondroitynę, witaminę C, proszek z alg morskich, aromaty ziołowe . Wspomaga produkcję kolagenu dla prawidłowej budowy kości i chrząstek.
Glukozamina i chondroityna są wytwarzane w procesach biochemicznych przez organizm. Z wiekiem w wyniku starzenia się oraz innych czynników zewnętrznych ilość tych składników ulega znacznemu zmniejszeniu. Kości stają się coraz cieńsze, kruche i tracą swoją „gęstość”. Zmniejsza się ilość mazi stawowej, chroniącej stawy przed nadmiernym naciskiem, tarciem i ścieraniem kości. Chrząstka, wiązadła i ścięgna ulegają przewlekłym zapaleniom. Prowadzi to do nasilającego się bólu, sztywnienia stawów i powolnej degeneracji ruchu.

Hamuje degenerację chrząstki. Wspomaga odbudowę kości, ścięgien i wiązadeł. Uzupełnia działanie glukozaminy

  • CRA (proszek z alg) – jest naturalnym ajurwedyjskim ekstraktem roślinnym. Ta naturalna substancja dociera tam, gdzie powinna działać, mianowicie do stawów i jest rozprowadzana po całym organizmie. Usprawnia zaopatrzenie stawów – ich lepsze ukrwienie oraz zaopatrzenie w tlen komórek chrzęstnych dzięki czemu następuje szybsza regeneracja i odbudowa chrząstki. CRA działa zatem synergistycznie z glukozaminą i chondroityną dla utrzymania w zdrowiu stawów.
  • Glukozamina – wysokoskoncentrowany cukier aminowy, który jest podstawowym materiałem budulcowym chrząstki, ścięgien, wiązadeł i struktur kości. Służy do naprawy i odbudowy chrząstki w stawie jak również do budowy kości. Łagodzi stany zapalne i uśmierza ból. Normalizuje przemianę materii w stawie.
  • Chondroityna – jest kwasem chondroitynosiarkowym, który jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej. Jest dobrze wchłaniana z przewodu pokarmowego. Odgrywa ważną rolę w metabolizmie i regeneracji chrząstki stawowej, przyspiesza wchłanianie i trwałe wbudowywanie wapnia do kości.
Kod produktu:p4l_000035
Producent: FitLine
Ilość

276,00 zł

Send to a friend

Gelenk-Fit

Gelenk-Fit

Recipient :

* Required fields

Cancel or