ProB4 Yoghurt Powiększ

ProB4 Yoghurt

Bakterie probiotyczne dbają o zdrowie układu trawiennego, a prebiotyki stymulują wzrost dobrych bakterii jelitowych.

Kiedy ktoś mówi się, że jogurty dobrze działają na jelita – ma rację, ale przy zachowaniu kilku ważnych warunków:

  • że obecne w nich bakterie probiotyczne dotrą nienaruszone do jelit – najczęściej są niszczone przez kwasy żołądkowe w czasie przechodzenia przez żołądek
  • że zawierają wylącznie naturalne składniki, odpowiednie kultury zywych bakterii i są wolne od konserwantów, środków żelujących itd.

„Zdrowe jelita i układ pokarmowy to podstawowy warunek dobrego trawienia, silnego układu odpornościowego i wydolności organizmu. Właściwa ilość i kombinacja pro- i prebiotyków to podstawa zdrowej i silnej flory bakteryjnej”

Dr. Gerhard Schmitt, lekarz, dietetyk

„W praktyce, większość obecnych na rynku jogurtów miałaby prawo zadziałać prawidłowo, o ile podawałoby się je w formie lewatywy. Są bowiem zbyt ciężkostrawne, aby zawarte w nich bakterie mogły wydostać się z żołądka zanim zostaną zniszczone przez kwasy żołądkowe.”

Lek. med. Mariusz Gawlik
www.drnatura.pl

Pro B4 to tzw. JOGURT PROBIOTYCZNY, do samodzielnego przyrządzenia. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad jakością spożywanego jogurtu.

Jest to również produkt bardzo ekonomiczny. W opakowaniu znajduje się 6 torebek. Z każdej sporządza się aż 1 litr jogurtu naturalnego.

All-In-1000 służy radykalnemu wspomaganiu odnowy jelit i przywróceniu ich prawidłowego funkcjonowania. Zawiera m.in. starannie dobrane proporcje probiotyków i prebiotyków.

Kod produktu:p4l_000031
Producent: FitLine
Ilość

118,00 zł

Send to a friend

ProB4 Yoghurt

ProB4 Yoghurt

Recipient :

* Required fields

Cancel or